ul. Dworcowa 17, 05-500 Piaseczno | +48 22 464 84 40 | +48 506 18 24 99

O Curry King


Curry King Restauracja Indyjska Continental & Bar to jedyna taka restauracja w Piasecznie ! Wyśmienita kuchnia indyjska i tajska, idealna obsługa, perfekcyjne drinki – to nas wyróżnia na kulinarnej mapie Piaseczna i okolic.

Gotują u nas wspaniali kucharze, którzy pod okiem mistrza kuchni indyjskiej Kalesha Yusuf serwują cuda na waszych talerzah i dokładają wszelkich starań by każde danie było idealne. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w kuchni, a nasze dania powstają z najlepszej jakości składników. Serwujemy dania indyjskie, a także dania kuchni tajskiej. Posiadamy bogatą ofertę drinków i koktajli, a także szeroki wybór win.

Curry King to przepiękna, nowoczesna restauracja zachowana w klimacie indyjskim. Zachwycające wnętrze to połączenie drewna, szkła i metalu co tworzy pobudzający zmysły klimat i wspaniałą atmosferę. Cała restauracja podzielona jest na cztery oddzielne sale, co zagwarantuje prywatność i niezwykły klimat każdego spotkania. Posiadamy 150 miejsc siedzących i prywatny parking co pozwala nam na organizację każdego rodzaju imprezy okolicznościowej.

Jednym zdaniem: Restauracja Curry King to lokal z klimatem, pysznym jedzeniem, wspaniałymy drinkami idealny na każdego rodzaju spotkania i imprezy okolicznościowe .